Pana acum am obtinut 0% din 60 de euro.
Ajuta comunitatea cu o donatie si primesti in schimb VIP permanent pe server-ul CS.NextGamer.Ro si pe forum !

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce vreti sa mai punem pe forum
Okay, vom vedea ce vom face. Multumim de propunere.
[Image: vVvwKHe.png]
Reply

M-am gandit demult ca administratorii sunt cateodata destul de ocupati si cu greu isi dedic timpul serverului tinand cont ca si ei au viata sociala, asa ca m-am gandit sa va propun ca foecare administrator sa-si aleaga un fel de ajutor pentru a-i mai usura munca, indiferent daca acesta este experimentat sau nu. Cu ocazia asta ceilalti au sansa de la superiorii lor sa invete lucruri noi si ne imbunatateste si munca in echipa. Pareri?
                                                                    [Image: RDWgOMb.png]  
Reply

2 fondatori, 2 administratori.. ce nu ti se pare de ajuns? Nu avem 100 de membrii constanti pe comunitate ca sa avem nevoie de asa ceva.
Am facut azi in 2 ore pe forum cat fac altii intr-o luna pe alte comunitati. Asa ca totul decurge bine momentan.
Reply

Am si eu o propunere!
Propun sa se adauge la zona "ENTERTAINMENT" inca o categorie numita "Divertisment"!
Aceasta categorie sa contina:
-PlayList = propriul dvs. PlayList
-Fan-Club = un Fan-Club creat de liderul acestuia
-Auto-Moto = Auto - descrierea unor autoturisme
                   Moto - descrierea unor motociclete
-Jocuri Forumistice = jocuri creeate de un moderator/administrator/fondator pentru a intretine buna dispozitie a membrilor forumului
-Bancuri/Poze/Video Haioase = unele bancuri/poze/video-uri haioase care sa intretina distractia pe forum
-Stiri = stiri sociale,ex: din astea,un om nu poate trai fara apa 3 zile etc....
-Aniversari (optional) = cand e ziua unui membru staff sau unui membru special tie,sa-i urezo la multi ani intr-un fel frumos
-Cultura Generala (optional) = orice membru staff poate adresa o intrebare de cultura generala,iar cine va raspunde corect va primi un premiu,ex: reputatie
-Descoperiri (optional) = unele descoperiri geografice sau de orice natura

Astept pareri despre aceasta propunere!
Aceasta propunere este facut pentru atragerea cat mai multor persoane pe aceasta comunitate!
Si deigur,si pentru post-uri,asta era evident!
Ma pot ocupa de toate acestea,in caz ca fondatorii nu pot,sau nu au timp!
Ms de orice parere!
[Image: KRcv2M6.gif]

Reply

Jocurile forumiste şi bancuri au mai fost dar au fost scoase pentru ca era spam, s-a m-ai propus si Playlist dar nu s-a adaugat ca se facea spam si acolo.

Pana la urma e o comunitate de gaming ce atâta cultura generala
Reply

(25 Jan 2017, 01:01)The iReaL Wrote: Am si eu o propunere!
Propun sa se adauge la zona "ENTERTAINMENT" inca o categorie numita "Divertisment"!
Aceasta categorie sa contina:
-PlayList = propriul dvs. PlayList
-Fan-Club = un Fan-Club creat de liderul acestuia
-Auto-Moto = Auto - descrierea unor autoturisme
                   Moto - descrierea unor motociclete
-Jocuri Forumistice = jocuri creeate de un moderator/administrator/fondator pentru a intretine buna dispozitie a membrilor forumului
-Bancuri/Poze/Video Haioase = unele bancuri/poze/video-uri haioase care sa intretina distractia pe forum
-Stiri = stiri sociale,ex: din astea,un om nu poate trai fara apa 3 zile etc....
-Aniversari (optional) = cand e ziua unui membru staff sau unui membru special tie,sa-i urezo la multi ani intr-un fel frumos
-Cultura Generala (optional) = orice membru staff poate adresa o intrebare de cultura generala,iar cine va raspunde corect va primi un premiu,ex: reputatie
-Descoperiri (optional) = unele descoperiri geografice sau de orice natura

Astept pareri despre aceasta propunere!
Aceasta propunere este facut pentru atragerea cat mai multor persoane pe aceasta comunitate!
Si deigur,si pentru post-uri,asta era evident!
Ma pot ocupa de toate acestea,in caz ca fondatorii nu pot,sau nu au timp!
Ms de orice parere!

1. http://nextgamer.ro/forum/showthread.php?tid=3106
2. ce posturi interesante poti face in asa ceva? exista chat-ul daca vreti sa va salutati de 20 de ori pe zi.
3. Voi adauga, daca va fi pustie zona, voi scoate.
4. nu
5. spam-zone/chat
6. asta sunt sigur ca va fi pustie
7. apare in josul forumului, iar la cei mai importanti postam aici
8/9. Pot fi trecute la "stiri" si la fel cum am zis mai sus, vor fi pustii.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Donation's plugin by Naoar.com

Forum software by © MyBB 1.8.10 Theme © iAndrew 2016