Pana acum am obtinut 51% din 60 de euro.
Ajuta comunitatea cu o donatie si primesti in schimb VIP permanent pe server-ul CS.NextGamer.Ro si pe forum !

Kinguin - Save on Every Game 728x90

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: ZyK[Activ] Campanie Admini
Staff
Suntem in cautare de admini cu experienta.

- Cerinte:

[*]Minim 15 ani
[*]Minim 2 ore jucate pe server
[*]Minim 1 an experienta
[*]Un comportament adecvat pe server

- Model:

Numele cu care joci:
Varsta:
Experienta:
Ore jucate:
ClassicClick aici pentru a vedea orele jucate / Respawn - CLick aici pentru a vedea orele jucate
Ai citit manualul adminilor?: 
Ai citit regulamentul serverului?:

Serverul pentru care aplici?:
De ce vrei admin pe acest server?:
Care sunt atributiile unui admin?:
Cum trebuie sa fie, in opinia ta, un admin?:
De ce ar trebui sa te acceptam?:

ATENTIE: 

1. Respectarea modelului este obligatorie.
2. Raspunsurile la intrebari trebuie sa fie clare si convingatoare.
3. Gradul maxim pe care il puteti primi este Moderator.
4. Cei care vor fi acceptati se vor afla in proba 3 saptamani (
daca dupa aceste 3 saptamani se constata ca nu va dati silinta si ca nu faceti activitate si nu va implicati pe server si pe forum, veti pierde gradul)

5. Locuri disponibile pe Classic: 6
6. Locuri disponibile pe Respawn: 10
ZyK  <-- [Image: 2wlwrdd.gif]--> Codati 

Dream it. Believe it. Achieve it.
Reply
Rainbow 
Numele cu care joci: Georgiana >^_^<
Varsta: 19
Experienta: Am mai colindat acest server
Ore jucate: ...aproximativ doua ore
Ai citit manualul adminilor?: Am studiat manualul! 
Ai citit regulamentul serverului?: Nu citesc regulamentele! 
De ce vrei admin pe acest server?: "Mereu te introci de unde ai plecat" si imi place acest server si vreau sa imi continui treaba pe care am abandonat-o
Care sunt atributiile unui admin?: Sa schimbe mapa, sa mentina "curatenie" pe server, sa detina diplomatia necesara sa poata calma un conflict intre doi jucatori.. si multe altele

Cum trebuie sa fie, in opinia ta, un admin?:[b]In primul rand sa fie calm, sa stapaneasca foarte bine regulamentul si comenzile gradului aferent, sa ofere respect adminilor inferiori si superiori si mai ales JUCATORILOR.[/b]
De ce ar trebui sa te acceptam?: Deoarece aveti nevoie de  o femeie sa mentina ordinea si disciplina, glumesc, pentru a ajuta severul sa evolueze si mai frumos si pentru cresterea comunitatii.
Reply
Staff
(26 Sep 2017, 01:09)Georgiana^_^ Wrote: Numele cu care joci: Georgiana >^_^<
Experienta: Am mai colindat acest server
Ore jucate: ...aproximativ doua ore
Ai citit manualul adminilor?: Am studiat manualul! 
Ai citit regulamentul serverului?: Nu citesc regulamentele! 
De ce vrei admin pe acest server?: "Mereu te introci de unde ai plecat" si imi place acest server si vreau sa imi continui treaba pe care am abandonat-o
Care sunt atributiile unui admin?: Sa schimbe mapa, sa mentina "curatenie" pe server, sa detina diplomatia necesara sa poata calma un conflict intre doi jucatori.. si multe altele

Cum trebuie sa fie, in opinia ta, un admin?:[b]In primul rand sa fie calm, sa stapaneasca foarte bine regulamentul si comenzile gradului aferent, sa ofere respect adminilor inferiori si superiori si mai ales JUCATORILOR.[/b]
De ce ar trebui sa te acceptam?: Deoarece aveti nevoie de  o femeie sa mentina ordinea si disciplina, glumesc, pentru a ajuta severul sa evolueze si mai frumos si pentru cresterea comunitatii.

Ai primit Moderator

Reply
Staff
Numele cu care joci: -Eq- Alexutzu
Varsta:23
Experienta:11 luni si am fost si fondator pe alt server
Ore jucate:
aproximativ 2 ore
Ai citit manualul adminilor?: Am studiat Manualul!
Ai citit regulamentul serverului?: Nu citesc regulamente
De ce vrei admin pe acest server?: vreau admin pentru ca intra foarte multi codati cand sunt activ pe server si nu are cine se ocupa de ei. 
Care sunt atributiile unui admin?: adminul trebuie in primul rand sa fie atent la playeri la timpul jocului, sa schimbe mapa sa pedepseasca un player cu cod
Cum trebuie sa fie, in opinia ta, un admin?:un admin trebuie sa i.a in considerare cererile aduse de catre playeri si sa fie vigilent
De ce ar trebui sa te acceptam?: de ce ar trebui sa ma acceptati?? .... pai asta e la alegerea voastra... eu nu stiu ce sa spun 1
                                                DoN't ToUcHe My PhOnE GiRl
Reply
Staff
Primesti administrator

PM cu nick si pass

Reply
Numele cu care joci: Dj Iulian
Varsta: 26
Experienta: cred ca stiti deja
Ore jucate:
 multe

Ai citit manualul adminilor?:  am studiat manualul
Ai citit regulamentul serverului?: nu citesc regulamente
De ce vrei admin pe acest server?: dupa drumul lung parcurs impreuna tot aici am ramas ma simt bine pe aceasta comunitate
Care sunt atributiile unui admin?: ce mai importatnta atributie estea aceea de ai pedepsi jucatorii care folosesc coduri si alte metode care ii avantajeaza fata de alti playeri 
Cum trebuie sa fie, in opinia ta, un admin?: calm ca ajute un player in cazut in care nu stie sa dea dovezi sa arate ca e curat sa fie calm si sa nu foloseasca coduri sa fie activ pe comunitate sa fie la curent cu regulamentul

De ce ar trebui sa te acceptam?: cred ca stiti deja caracterul meu.... de aici am plecat aici am invatat sa adminez si tot aici am ramas si vreau sa continui
Ps: fac aceasta cerere deoarece de cand am reinceput sa joc cs doar codati pe sv si adminii lipseau ... unii au scoala altii munk...ramane la alegerea voastra
[Image: lhDizdP.gif]
Reply
Staff
(11 Oct 2017, 01:10)Iulian Wrote: Numele cu care joci: Dj Iulian
Varsta: 26
Experienta: cred ca stiti deja
Ore jucate:
 multe

Ai citit manualul adminilor?:  am studiat manualul
Ai citit regulamentul serverului?: nu citesc regulamente
De ce vrei admin pe acest server?: dupa drumul lung parcurs impreuna tot aici am ramas ma simt bine pe aceasta comunitate
Care sunt atributiile unui admin?: ce mai importatnta atributie estea aceea de ai pedepsi jucatorii care folosesc coduri si alte metode care ii avantajeaza fata de alti playeri 
Cum trebuie sa fie, in opinia ta, un admin?: calm ca ajute un player in cazut in care nu stie sa dea dovezi sa arate ca e curat sa fie calm si sa nu foloseasca coduri sa fie activ pe comunitate sa fie la curent cu regulamentul

De ce ar trebui sa te acceptam?: cred ca stiti deja caracterul meu.... de aici am plecat aici am invatat sa adminez si tot aici am ramas si vreau sa continui
Ps: fac aceasta cerere deoarece de cand am reinceput sa joc cs doar codati pe sv si adminii lipseau ... unii au scoala altii munk...ramane la alegerea voastra

Respins. Ai avut destule şanse.
Reply
Numele cu care joci: Gigi
Varsta: 20
Experienta: Vulpe batrana.
Ore jucate: 12 ore. http://www.gametracker.rs/player/188.214...7015/Gigi/
Ai citit manualul adminilor?: Am studiat manualul
De ce vrei admin pe acest server?: Server de suflet. Nu il pot lasa de izbeliste singur cu codatii, mai ales pe tura de noapte.
Care sunt atributiile unui admin?: Fluidizarea jocului pedepsind oamenii care doresc sa devina mai buni prin cai "neortodoxe".
Cum trebuie sa fie, in opinia ta, un admin?: Calm si sa ajute toti jucatorii serverului in mod egal.
De ce ar trebui sa te acceptam?: Asta e numai decizia voastra. Nu ma priveste .
Reply
Staff
(12 Oct 2017, 23:10)Ciocanaru\ Wrote: Numele cu care joci: Gigi
Varsta: 20
Experienta: Vulpe batrana.
Ore jucate: 12 ore. http://www.gametracker.rs/player/188.214...7015/Gigi/
Ai citit manualul adminilor?:  Am studiat manualul
De ce vrei admin pe acest server?:  Server de suflet. Nu il pot lasa de izbeliste singur cu codatii, mai ales pe tura de noapte.
Care sunt atributiile unui admin?:  Fluidizarea jocului pedepsind oamenii care doresc sa devina mai buni prin cai "neortodoxe".
Cum trebuie sa fie, in opinia ta, un admin?: Calm si sa ajute toti jucatorii serverului in mod egal.
De ce ar trebui sa te acceptam?:  Asta e numai decizia voastra. Nu ma priveste .

Acceptat. Data viitoare cand te retragi o faci pentru ultima data

PM cu nick si pass

Reply
Numele cu care joci: NxT | aNaKiNNNNN
Experienta: 3,4 ani ...
Ore jucate: Classic - http://www.gametracker.rs/server_players.../?name=NxT
Ai citit manualul adminilor?: Am studiat manualul !
Ai citit regulamentul serverului?: Nu citesc regulamente !
Serverul pentru care aplici?: Classic
De ce vrei admin pe acest server?: E campanie 21 Codatii multi .. Sa nu mai stau sa va zapacesc pe voi pe fb , chat 21)
Care sunt atributiile unui admin?: Sa tina sv curat ! Sa fii vigient cand este anuntat un codat !
Cum trebuie sa fie, in opinia ta, un admin?: Sa aibe rabdare cu playeri ! Atent ! Sa nu sufere de admin !
De ce ar trebui sa te acceptam?: Este decizia voastra !
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Expand chat
This forum uses Krzysztof "Supryk" Supryczynski addon.