Pana acum am obtinut 13% din 60 de euro.
Ajuta comunitatea cu o donatie si primesti in schimb VIP permanent pe server-ul CS.NextGamer.Ro si pe forum !

Kinguin PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - 728x90

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Syn[Rezolvat] Reclamatie *admin*
Nick-ul tau:  SynThoL ^ M5 / ;x
Adminul reclamat: MAFIA
Motiv: pika fără motiv !
Data/ora: 24.03.2018 - ORA 18:00 
Dovada: https://imgur.com/a/eKV9Y
Alte precizari: Ce pot să mai spun, un admin de duminică, pe care nu-l pot numii admin, imi dă pika și după căteva secunde dă UnBan, ce se aștepta că voi intra iar..Băi admine sper că ne vom intalni prin Târgu Jiu, să văd pentru ce mi-ai dat tu pika, pe STEAM ON, habar n-ai cei cu tine..a trebuit să sterg steam, să-l instalez la fel si windows-ul pentru că mergea foarte greu, Pentru CE?...că dai tu pika aiurea, n-ai nicio treaba cu cs-ul, mai ales cu adminu..Astea , acum toti copii au admin si am văzut că aveai steam dar n-ai nicio legaura cu el, doar pentru Cs il ai..in rest habar n-ai de el. Sper ca Detinatorii sau detinatorul, nu stiu cati sunt..să nu mai promoveze astelf de adimini care n-au habar ce-s cu ei..
https://imgur.com/a/9u7SG

----
EDIT, SA NU FAC DUBLU POST! 
1. Dacă am vorbit vulgar, se da GAG copile..vreau dovoda, Te-am enervat ? De ce că joc bine aa? 
2. Cu ce mai avertizat ? Arata-mi dovadă, pentru că trebuie să ai așa ceva cand folosesti pika pe un player. 
3. Deci tu aici spui ca am folosit un limbaj *Vulagar*, care nu-i adevarat..
4.Dacă era așa cum spui tu să am un limbaj neadecvat trebuia sa-mi dai gag nu pika, să-mi strici pc si steamu..
5. Deci tu ai dat pika pe motiv *CODAT*, bun vreau demo pentru asta,trebuie să ai asa ceva, ca dovada pentru pika, in caz ca fac reclamatie să ai o dovada pentru ce mi-ai dat tu PIKA, Nu veni tu acum si incepi că ti-au mai spus si uni, ba ca te-am enervat..deci total aiurea..PIKA DAT FARA NICIUN MOTIV ! ! !
+--Alexutzu--, nu vă mai tineti partea ma, ce o iei tu cu limbaj vulgar, asta-i normal pe orice server limbajul vulgar nu este permis, se foloseste COMANDA GAG !!!, nu PIKA ! ! !
Sti care e treabă parca te-am avertizat să ai grijă cum vorbești...in primul rand ești foarte enervant 2 zile te-am văzut pe servar și nu îți tace gura deloc ți-am dat gag, ți-aș fi dat si ban 2h daca nu ieșeai...ce pot sa spun ești primu player care mă făcut să mă enervez in asa hal eu nu sunt bătaia ta de joc(ai luat pika și? nu e așa rău reinstalezi cs...aaa da ce ai zis tu despre servar vineri? 21 daca nu îți place sau nu îți convine regulile etc nu te obliga nimeni sa intri). Încă ceva eu zic sa ai grija la limbaj REGULA 4 "* daca jucatorul foloseste un limbaj vulgar (banul permanent se va da doar dupa ce il avertizati cu amx_gag sau ban temporar)"
Nu se accepta limbaj VULGAR pe server si mai ales sa il folosesti in exces. Imi pare rau dar Mafia are dreptate!
                                                DoN't ToUcHe My PhOnE GiRl
Staff
(25 Mar 2018, 15:03)Syn Wrote: Nick-ul tau:  SynThoL ^ M5 / ;x
Adminul reclamat: MAFIA
Motiv: CODAT.
Data/ora: 24.03.2018 - ORA 18:00 
Dovada: https://imgur.com/a/eKV9Y
Alte precizari: Ce pot să mai spun, un admin de duminică, pe care nu-l pot numii admin, imi dă pika și după căteva secunde dă UnBan, ce se aștepta că voi intra iar..Băi admine sper că ne vom intalni prin Târgu Jiu, să văd pentru ce mi-ai dat tu pika, pe STEAM ON, habar n-ai cei cu tine..a trebuit să sterg steam, să-l instalez la fel si windows-ul pentru că mergea foarte greu, Pentru CE?...că dai tu pika aiurea, n-ai nicio treaba cu cs-ul, mai ales cu adminu..Astea , acum toti copii au admin si am văzut că aveai steam dar n-ai nicio legaura cu el, doar pentru Cs il ai..in rest habar n-ai de el. Sper ca Detinatorii sau detinatorul, nu stiu cati sunt..să nu mai promoveze astelf de adimini care n-au habar ce-s cu ei..
https://imgur.com/a/9u7SG

Nu inteleg de ce la motiv ai pus ca ar fi codat daca reclamatia este pentru ca ai primit pika.

(25 Mar 2018, 17:03)MAFIA Wrote: Sti care e treabă parca te-am avertizat să ai grijă cum vorbești...in primul rand ești foarte enervant 2 zile te-am văzut pe servar și nu îți tace gura deloc ți-am dat gag, ți-aș fi dat si ban 2h daca nu ieșeai...ce pot sa spun ești primu player care mă făcut să mă enervez in asa hal eu nu sunt bătaia ta de joc(ai luat pika și? nu e așa rău reinstalezi cs...aaa da ce ai zis tu despre servar vineri? 21 daca nu îți place sau nu îți convine regulile etc nu te obliga nimeni sa intri). Încă ceva eu zic sa ai grija la limbaj REGULA 4 "* daca jucatorul foloseste un limbaj vulgar (banul permanent se va da doar dupa ce il avertizati cu amx_gag sau ban temporar)"

Dovada pentru limbaj, te rog.
[Image: giphy.gif]

Dream it. Believe it. Achieve it.
Nu am făcut ss-uri
Staff
Nu sunt admin sau ceva dar nu mi se pare ok sa dai pika doar pentru că a folosit limbaj vulgar încontinuu..eventual un ban de 2 ore dar ai exagerat
[Image: giphy.gif]
Pika după care i-am dat unban i-am zis de ieri lui zyk
sincer, pika pe degeaba, un ban de 2h era ok
Văd ca **Mafia*** asta tot o tine cu limbaj, băi copile deci totul o inceput pe mapa de AWP, tu ai dat slay lui #Rzw^ Mk5 pe motiv de spawn kill, de care nu era niciun spawn kill, iar eu ti-am zis de ce i-ai dat ca trecuseră câteva sec, nu era spaw kill, daca nu stii ce insemna uitate pe goole, spawn kill insemna să nu iei in prima secunda cum a inceput runda aia e, stiu foarte bine asta...in fine eu ti-am zis asta fara să injur sa am un limbaj vulgar https://imgur.com/a/22ZnH ,după care m-am trezit cu pika..deci ce sa inteleg, ce motiv, ce limbaj ? ? ? ? ? ? ? ? ?NU S-A FOLOSIT NICIUN LIMBAJ VULGAR INAINTE DE A DA PIKA ! Cred că am fost destul de inteles,devozi clare cum am vorbit inaite de a lua PIKA !

*Sper ca adminu asta v-a lua REMOVE.
Ce ziceai tu vineri aaa? Și lasă fazele astea cu copile ia aduti aminte

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
This forum uses Krzysztof "Supryk" Supryczynski addon.