Pana acum am obtinut 13% din 60 de euro.
Ajuta comunitatea cu o donatie si primesti in schimb VIP permanent pe server-ul CS.NextGamer.Ro si pe forum !

Kinguin PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - 728x90

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: kEO[Respins] Reclamatie Gunz
Nick-ul tau: -Eq- DaN
Adminul reclamat: GunZ
Motiv: ban aiurea.
Data/ora: 4/3/2018
Dovada:
Alte precizari: ai cerut reclamatie, lai primit vreau dovada video de la demo findca eu nu pot rula demoul, tu avand alt cs eu nu am fisierele tale deci imi da erroare, nu am nevoie de unban doar de dovada, n-am nevoie in lista un server cu admini incepatori  care dintr-un demo de 10 secunde probabil imi zice ca am cod.
1.In primul rand Gunz ti-a dat demo-ul " http://www.girlshare.ro/3490094176.8 " problema ta ca nu sti sa-l rulezi...
Te-a prins in 2 faze in care dupa parerea mea aveai wall.
Prima faza: un player era dupa colt fara sa faca zgomot tu vi de la o anumita distanta cu tinta indreptata spre perete(spre el)
A doua faza: cand erai cu awp(urmatoarea runda) tot la fel cu capu in perete si la un moment dat te opresti pentru 1s(pentru putin timp) dupa ce se intoarce oponentu putin poc iesi

2.Dupa cum am inteles tu joci cu cfg acest lucru se pedepseste cu ban+ ca ai un limbaj destul de deplasat(dar desigur nu despre asta e vorba aici =) )
   Eu unu ii dau dreptate lui Gunz aveai wall...aaa era sa uit finalu(de ce nu jucai cs de pe steam ma rog ? sau nu mergea codu?)...mi-a placut faza cand i-ai zis celui de pe colt ca e gras 21
keo m ai esti si nesimtit. pentru ce m ai ceri video daca joci cu wall.
 WALL CLAR!
 PRO PENTRU BAN!
[Image: G6ZbgM4.jpg]
Staff
Nu are sens sa o lungim, reclamatia e respinsa, pentru ca el a procedat regulamentar, și deși asta e reclamație, nu cerere unban, tin sa precizez ca banul rămâne.
T/C

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
This forum uses Krzysztof "Supryk" Supryczynski addon.