Pana acum am obtinut 13% din 60 de euro.
Ajuta comunitatea cu o donatie si primesti in schimb VIP permanent pe server-ul CS.NextGamer.Ro si pe forum !

Kinguin PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - 728x90

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: kEO[Rezolvat] Reclamatie Gunz
http://www.nextgamer.ro/forum/thread-7517.html
Nick-ul tau: -Eq- DaN
Adminul reclamat: GunZ
Motiv: ban aiurea.
Data/ora: 4/3/2018
Dovada:
Alte precizari: @MAFIA dupa cum vezi demoul nu poate fi rulat https://imgur.com/a/vIdBV
Dar sa trecem la explicat, bun acel player de la colt era Keboobs, cu care joc de mult si deja ii stiu tacticile, in fiecare runda statea sus la site, odata ce el nu era sus si nu dadea pickuri, normal ca ma asteptam sa fie jos, si stiu ca el mereu se pune la un colt total aiurea, faza cu awp-u idk am jucat destule runde cu awp de asta am cerut s  video, FINDCA NU RULEAZA DEMOUL.
@R3lax la cat de bine joci tu, nu ma mir ca ma acuzi de wall.
Acum sa va zic si partea mea, am dracu peste 2.000 de ore in cs go, si joc de la 7 ani 1.6 cu mici mari pauze, cum dracu ati vrea sa joc, cu tinta in pamant ? Intru pe comunitati mai mici si ma suspecteaza, ok dar imi fac poze si cer wg, nu din 2 faze tu precizi din Cenzura activa ! ca ba asta are cod, am eu simtu ala de Ninja din Naruto si stiu ca are wall, inteleg si eu ca unii sunteti mai mari ca mine, da nu inseamna ca pentru asta trebuie sa va ofticati ca verific orice Cenzura activa ! de colt si ies cu prefire. Astept un video findca nu va moare mana daca filmati cu fraps 30 de secunde, ca mai mult nu e.
Apropo, ziceti ca ''joc cu config'' azi am facut cateva setari in cs, si mi-am stricat configu, prin asta referind la config.cfg, joc cu configu  default, doar setari gen, rezolutie, brightness, updaterate, cmdrate si bind de bhop (mwheeldown / up) nimic altceva Ai aici si configu prietene http://www.girlshare.ro/3490094322 Plus ca jucam de pe steam, mereu fac asta, ca si dovada e acolo Keboobs, care a jucat cu mine.
Demo-ul merge...nu ne apucam noi sa facem video-uri ai Steam intra in cstrike pune acolo demo (a da sa fie mai ușor redenumeste demo in dan) intri in cs scrii viewdemo  "vie" apare acolo varianta viewdemo dan(scrii lângă  viewdemo). Ști care e problema mă mir cum te-ai deșteptat tu și ai devenit așa bun la cs când eram pe servar nu te-am văzut eu jucând asa(2. De ce nu ai jucat cs de pe Steam? Ce căutai tu pe un cs simplu?)
2.Nu veni cu pretexte de astea că ai tu experiența si noi nu...nici macar NotoriouS nu face asa și nu cred că are rost sa va compar am văzut cum joci...wall-ul e vizibil kebo in ruptul capului nu sta ăla in acelasi loc e imposibil să-l prinzi tu pe el stand în același loc(așteaptă părerile celorlalți admini/fondatori) și faza cu awp (pe hărțile de awp nu prea miști/și pe alte hărți la fel nu sunt eu bun la "cs" că nu prea am timp sa joc...dar eu nu te-am văzut jucând asa bine) 
 Revin la faza cu Steam îl ți degeaba? De ce nu ai jucat cs de pe Steam? care mai e rostu să ți 2 cs-uri daca ai Steam?
Îți mai zic un lucru jucai cu cfg deja aveai banu asigurat...daca eram in locul lui Gunz aveai aceași soarta banu era asigurat 21 bafta așteptăm pareri
Staff
De acord cu MAFIA. Cum ai spus și tu că îi cunoști tacticile lu' Keboobs, și noi le știm pentru că si noi jucam cu el. Și nu stă mereu în același loc. Partea a doua, ieri, pe awp_garden pot spune că erai paralel cu jocu', lăsând la o parte problema pe care spui ai avut-o. Nu veni la noi cu aroganță de genu' ''eu joc de atâta timp și nu mă compar cu anumiți playeri'' și eu joc acest joc de foarte mult timp, și toată perioada mea de joc, am văzut oameni jucând de un an sau doi și ma urcau pe hartă, deci... O altă ordine de idei, sunt de părere ca ar trebui sa ai mai mare grijă la comportament, cam lasă de dorit. Succes cu reclamația !
Încă ceva referitor la cfg configurile alea...de ce te plângeai pe servar că vai ți-ai șters cfg-ul din cs? Că vai ți-a stricat Gunz cfg-ul mă omule pai alea le pui in cs imediat (sau în cfg) deci scuza asta nu prea merge găsește ceva nou
Staff
Aici este un post nu chat si certuri. Reclamația a fost deja respinsă de Pablo nu vad rostul la alta.
Revino cu alta cerere peste o saptamana.
[Image: giphy.gif]
(04 Apr 2018, 09:04)MAFIA Wrote: Demo-ul merge...nu ne apucam noi sa facem video-uri ai Steam intra in cstrike pune acolo demo (a da sa fie mai ușor redenumeste demo in dan) intri in cs scrii viewdemo  "vie" apare acolo varianta viewdemo dan(scrii lângă  viewdemo). Ști care e problema mă mir cum te-ai deșteptat tu și ai devenit așa bun la cs când eram pe servar nu te-am văzut eu jucând asa(2. De ce nu ai jucat cs de pe Steam? Ce căutai tu pe un cs simplu?)
2.Nu veni cu pretexte de astea că ai tu experiența si noi nu...nici macar NotoriouS nu face asa și nu cred că are rost sa va compar am văzut cum joci...wall-ul e vizibil kebo in ruptul capului nu sta ăla in acelasi loc e imposibil să-l prinzi tu pe el stand în același loc(așteaptă părerile celorlalți admini/fondatori) și faza cu awp (pe hărțile de awp nu prea miști/și pe alte hărți la fel nu sunt eu bun la "cs" că nu prea am timp sa joc...dar eu nu te-am văzut jucând asa bine) 
 Revin la faza cu Steam îl ți degeaba? De ce nu ai jucat cs de pe Steam? care mai e rostu să ți 2 cs-uri daca ai Steam?
Îți mai zic un lucru jucai cu cfg deja aveai banu asigurat...daca eram in locul lui Gunz aveai aceași soarta banu era asigurat 21 bafta așteptăm pareri

Tu nu vezi bine ? Am precizat ca AM FOST PE STEAM, unde dracu se vede cum ca nu as fi fost ? Am zis intrebatil pe keboobs, cu el vorbeam si inainte sa iau ban. Si v-am dat poza imi lipsesc unele fisiere findca am primit lake, si nu-l pot rula.
Nu cred ca am voie sa ma bag aici , dar numa' sa va lamuresc.
1.Era steam on ,eu vorbeam cu el de pe la ora 20:00 incontinuu pe steam.
2.Cum am spus si in shotbox, demo-ul incepe prea tarziu. Ca sa va povestesc eu eram cu baiatul asta : OBR la ct si ne-a spawnat pe amandoi jos.Am iesit amandoi sa dam peek pe mid si el a fost omorat de ala Gladiator sau cum l-o chema ,iar eu m-am retras in colt.Pun pariu ca toti v-ati fi uitat acolo din moment ce m-ati vazut ca ma retrag de pe mid spre ct spawn.
3.Despre config-uri si d'astea nu ma bag pentru ca nu stiu ce config are
Staff
T/C
[Image: giphy.gif]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
This forum uses Krzysztof "Supryk" Supryczynski addon.